Alinea Tercüme

Dış Ticaret Danışmanlık

Dış Ticaret Danışmanlığı

Globalleşen ve gelişen dünyamızda her geçen gün uluslararası platformlarda yabancı kuruluşlar boy göstermektedir. Gerek ithalat gerekse ihracat iş ve işlemlerini bu platformlarda görüşülmektedir. Ülkemizde de birçok kuruluş ithalat ve ihracat işlemleri ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumda çeviri bürosu ile irtibata geçmesi ve çeviri işlemleri konusunda yardım alması gerekir.

Siz de ithalat ihracat gibi gümrük işlemlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız noter yeminli bir yabancı dil danışmanlığı önderliğinde ve yönetiminde işlerinizi yürütmeniz doğru olacaktır.

Şirketimiz başta Eskişehir olmak üzere Türkiye genelinde birçok firma/fabrika ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Yeminli Yabancı Dil Danışmanlarımız ile gümrük işlemlerinden, idari belgelere, okul diplomalarına ve birçok resmi belgeye kadar çeviri işlemlerinde apostil işlemi dâhil olmak üzere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Yabancı dil ile temsil edilmek ve işlemlerinizi yabancı dilde yürütmek istiyorsanız şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

* Pazar araştırması,

* İhracat planının hazırlanması,

 * Mevcut tanıtım ve teklif yazılarının incelenmesi, varsa eksiklerin tamamlanıp yeniden oluşturulması,

 * Ürünler ile ilgili gelecek soruların yabancı dilde cevaplandırılması,

 * İlgili firmalara satış tekliflerinin sunulması,

 * Ürünün ihracatı aşamasında ödeme, nakliye gibi süreçlerin sonuçlandırılması

Call Now Button