Rusça Tercüme

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Shape Image One
ALİNEA TERCÜMANLIK VE DANIŞMANLIK

Rusça Tercüme

Rusça; Sırpça, Bulgarca, Çekçe ve Lehçe gibi Slav dilleri arasında bulunur. Doğu Slav dilleri arasında olan bu dil Birleşmiş Milletler resmi dilleri arasındadır. Ayrıca dünyada en çok konuşulan 7. dil olarak kayıtlara geçmiştir. Ayrıca ülkemizde de her yıl en çok Rus turist gelmektedir. Bu yüzden Rusça çeviri hizmetine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.

Rusça milli alfabesi olan Kiril alfabesiyle yazılmaktadır. Ancak dünyanın çeşitli yerlerinde Latin alfabesiyle de yazıya geçirilmektedir. Türkçe ile Rusça az da olsa belli benzerliklere sahiptir. Rusça çeviri biraz profesyonellik gerektiren bir süreçtir. Çünkü Rusçada bir kelimenin 10 farklı çekimi söz konusu olabilir. Bir kelime yerine göre farklı anlamlara gelebilir. Rusçada insanları en çok zorlayan detay vurgu olmaktadır. Kelimenin kullanımına göre vurgu başta ya da sonra olabilir. Firmamızdan profesyonel Rusça çevirileriniz için destek alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

Türkçe Rusça çeviri ve okunuşu dilin yazım farklılığından, latin alfabesi kullanmamasından dolayı zordur. Bu yüzden Türkçe Rusça alfabe çeviri diğer latin kökenli alfabelere göre biraz fazla özen, dikkat ister. En iyi Rusça çeviri için bizimle iletişime geçiniz.

Rusça Tercüme

Rusça Tüm Resmi Belgelerin Tercümesi

Rusça Akademik Tercümesi

Rusça Simültane Çeviri

Rusça Tıbbi Çeviri

Rusça Teknik Çeviri

Rusça Finansal Çeviri

Rusça Hukuki Çeviri

Çeviri gönder    Diğer Çeviri Hizmetlerimiz